11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۵:۳۲:۴۱
کد مطلب:  fBSeOmSu
زنگ مهر و مقاومت با رنگ و بوی حسینی در دزفول نواخته شد

زنگ مهر و مقاومت با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان در مدرسه شهید چمران کوی مدرس دزفول به صدا درآمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش دزفول، آیین نواختن زنگ مهر و مقاومت به مناسبت گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان شهید چمران کوی آیت الله مدرس (ره) شهرستان دزفول برگزار شد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول ضمن تبریک و تسلیت مناسبت های یاد شده گزارشی از وضعیت علمی و فرهنگی این مدیریت را ارائه داد.

"عبدالمحمد جرجانی" تشریح کرد: طی 13 ماهی که توفیق خدمت به دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان دزفول را داشته ایم خوشبختانه توانسته ایم آموزش و پرورش این شهرستان را در استان با دو درجه ترقی از رتبه ی 9 به 7 برسانیم.

وی در ادامه ی سخنان خود اضافه کرد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته 16 دانش آموز آموزشگاه شیخ انصاری (ره) دزفول در رشته ی پزشکی قبول شده اند که افتخاری برای این شهرستان به شمار می رود.

حجت الاسلام و المسلمین "سید محمدعلی قاضی دزفولی" نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول سخنران بعدی مراسم ضمن بزرگداشت حماسه ی دفاع مقدس ابراز امیدواری کرد: امروزه دانش آموزان عزیز راه رزمندگان آن دوران را ادامه می دهند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خوزستان مهمان ویژه ی مراسم نیز در سخنگاه قرار گرفته و سخنانی ایراد نمود.

"مهدی رفیعی دهکری" ادامه داد: عاشورا و محرم به معنای واقعی «ما رایت الا جمیلا» و تکمیل کننده ی خلاء های فرهنگی ماست.

مهمان ویژه ی برنامه یادآور شد: طی دوران دفاع مقدس می جنگیدیم تا خاکمان را حفظ کنیم ولی هم اکنون جهاد، جهاد فرهنگی و علم است.

وی خطاب به دانش آموزان حاضر در این برنامه ابراز داشت: یک جامعه ی موفق وقتش تنظیم شده است و نظم و انضباط دارد.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان همچنین پرسید: آیا ما در مصرف آب با وجود بحران های کم آبی که شاهد آن هستیم نظم داریم؟

رفیعی دهکردی در پایان سخنانش تأکید کرد: دانش آموزان با تفکر و تعقل و فراگیری درس زمینه ی پیشرفت کشور را فراهم کنند.

 

به اشتراک بگذارید :