28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۰۹:۵۴:۵۹
کد مطلب:  P7TQx7da
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:
رسالت بزرگ انبیا بر دوش معلمان و متولیان آموزش و پرورش است

ویژه برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار طلایی نیک معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،شورای معاونین و روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در سالن همایش ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سردار طلایی نیک معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ،با اشاره به اینکه رسالتی بزرگ بر دوش شما متولیان آموزش و پرورش در کشور می باشد، اظهار داشت : آموزگارانی که هم درس اخلاق، هم ایمان و هم زندگی را در کنار علوم و فنون به دانش آموزان می آموزند همانا رسالتشان همان رسالت انبیاست.

وی با اشاره به آغاز جنگی تحمیلی و نابرابر در طول هشت سال بر این کشور، تاکید کرد: یکی از اصلی ترین هدف های دشمن همیشه این بوده است که سرعت و حرکت برای پیشرفت در ایران متوقف  و کارآمدی جامعه در تمامی عرصه ها ازبین برود.

طلایی نیک ، پیشرفت،عدالت و امنیت را سه عنصر اصلی در سلامت و صلابت وجامعه دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس ، ایمان و ایثار ملت ایران در کالبد رزمندگان اسلام متجلی می شد و حضور بی امان و محوری مردم بی شک یکی از رکن های اصلی پیروزی بود.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: هنر و حماسه ای که مردم با رهبری امام خمینی (ره) در دوران دفاع مقدس خلق کردند سبب شده است تا امروز ایران دارای قوی ترین ارتش دفاعی در سطح منطقه باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه امروز ایران ،امن ترین کشور در سطح منطقه است ، تصریح کرد: نقش جوانان و سهم فرهنگیان و دانش آموزان در دوران دفاع مقدس بی بدیل است و با اتکای به نیروی ایمان و تقوی توانستند از نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کنند.

طلایی نیک در پایان با تاکید بر اینکه امروزه در تمامی دنیا به دنبال استعدادهای ایرانی هستند ،خاطر نشان کرد :باید با توجه به رهنمون های مقام معظم رهبری در راستای مدیریت جهادی، فرهنگ جهادی و اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

به اشتراک بگذارید :