21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۰۸:۴۳:۰۶
کد مطلب:  a80KNdJM
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:
کسب مقام مسابقات جهانی کاراته توسط دانش آموز ایوانی

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: مسابقات بین المللی کاراته در سبک کیوکوشین تزوکا با شرکت تعدادی از کشورهای مختلف جهان به میزبانی کشور عزیزمان ایران و در شهر ایلام از 15 شهریور لغایت 18 شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند از کسب مقام سوم رضا کریمی دانش آموز پیش دانشگاهی دبیرستان شهید خانزادی  شهرستان ایوان خبر داد.

ایشان اظهار داشت مسابقات بین المللی کاراته در سبک کیوکوشین تزوکا با شرکت تعدادی از کشورهای مختلف جهان به میزبانی کشور عزیزمان ایران و در شهر ایلام از 15 شهریور لغایت 18 شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

وی افزود:  در وزن منفی 65 کیلوگرم و در رده بزرگسالان دانش آموز رضا کریمی با شکست حریفان خود از کشورهای مختلف به مرحله رده بندی مسابقات راه یافت و به مقام سوم جهان در این دوره از مسابقات دست یافت .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه یادآور شد دانش آموز رضا کریمی پس از پایان این دوره از رقابت ها از سوی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران موفق به اخذ گواهینامه کمربند مشکی دان سه گردید و به مسابقات جهانی 2017 ژاپن راه یافت .

به اشتراک بگذارید :