20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ ۱۳:۳۳:۰۸
کد مطلب:  nDPScboT
همزمان با آغاز بهار تعلیم و تربیت:
زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس کهریزک به صدا درآمد

با حضور مسئولین شهری مراسم زنگ بازگشایی مدارس منطقه کهریزک در مدرسه شهدای تقی زاده برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استن تهران به نقل ازکهریزک، مراسم نمادین زنگ بازگشایی مدارس منطقه کهریزک با حضور افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، سمائی رئیس اداره دوره دوم آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر، توکلی بخشدار کهریزک، رئیس کلانتری کهریزک، اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک و دیگر مسئولین در مدرسه شهدای تقی زاده شهرک پیام برگزار گردید.

آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم، گفت: امنیت و آسایش امروز ما ثمره از خودگذشتگی و ایثار و خون شهیدان می باشد و ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

وی افزود: شما دانش آموزان باید با تحصیل و کسب علم و دانش ادامه دهنده راه شهداء باشید و برای موفقیت هر چه بیشتر این مرز و بوم تلاش کنید.

امام جمعه باقرشهر ادامه داد: امیدواریم شما دانش آموزان خوب و باتقوا با آموزش هایی که معلمین فداکار به شما می دهند آینده سازان بسیار خوبی برای آینده کشور عزیزمان باشد و شاهد پیشرفت های چشمگیری باشیم.

گفتنی است در این مراسم توسط اعضای حاضر همزمان با هفته گرامی داشت دفاع مقدس از خانواده شهداء و جانبازان با اهداء لوح و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :