14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ ۱۳:۱۲:۵۶
کد مطلب:  iCqCysm7
مدیر آموزش و پرورش ماه نشان در آیین بازگشایی مدارس خبرداد:
آغاز سال تحصیلی 3 هزار و 798 دانش آموز در 84 مدرسه شهرستان ماهنشان

نادرمحمدحیدری مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماه نشان در آیین بازگشایی مدارس ازآغاز سال تحصیلی 3 هزار و 798 دانش آموز در 84 مدرسه این شهرستان خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ماه نشان،نادرمحمدحیدری مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماه نشان در آیین بازگشایی مدارس ازآغاز سال تحصیلی 3 هزار و 798 دانش آموز در 84 مدرسه این شهرستان خبرداد.

حیدری در این آئین با تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ماه محرم، گفت: محرم ماهی است که در آن بزرگترین معلم آزادی و آزادگی، مسیری را در پیش پای بشریت نهاد که بعنوان مسیر انسانیت، سعادت و تعالی می باشد.

وی  با بیان اینکه زنگ آغار سال تحصیلی همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان نیز نواخته شد، اظهار کرد: در شروع سال تحصیلی دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان ماه نشان با 3798 دانش آموز و 357 نفر معلم کار خود را آغاز کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان با اشاره به شعار سال جدید تحصیلی" مدرسه، کانون آموختن خلاق و زیستن با اخلاق" ادامه داد: امسال مجموعه آموزش و پرورش شهرستان نهایت تلاش خود را در رشد همه جانبه در زمینه های مختلف بکار خواهد بست.

حیدری خاطر نشان کرد: تغییر نگرش مدیران مدارس و استفاده از همه ظرفیت های موجود در مدارس، دغدعه مند شدن همه مسئولان و توجه ویژه به آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه استراتژیک و سرمایه ای از اولویت ها است.

وی گفت: دانش آموزان سرمایه های ارزشمند کشور محسوب می شوند لذا معلمان باید به انها مسئولیت دهند و مشارکت آنها در کارها را جلب کنند تا مدارس با نشاط شود.

گفتنی است؛ در این مراسم که با حضور امام جمعه، فرماندار، معاون سواد آموزی مدیرکل، مشاور اجرایی مدیرکل، رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزش ابتدایی و مدیر آموزش و پرورش ماه نشان برگزار شد، دانش آموزان به اجرای سرود همگانی و عزاداری پرداخته و در ابتدای این مراسم پیام وزیر آموزش و پرورش بمناسبت آغاز سال جدید تحصیلی قرائت شد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ماه محرم و کتاب برگزار و از نفرات برگزیده پرسش مهر 95 تجلیل بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :