26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ ۱۲:۰۴:۴۴
کد مطلب:  VrprPJTp
مدیر آموزش و پرورش قدس در مراسم بازگشایی مدارس:
به کارگیری تدبیر در تمامی امور نوید بخش پیشرفت خواهد بود

مراسم بازگشایی مدارس با نواختن زنگ مهر و مقاومت در تمامی مدارس شهرستان قدس و به صورت متمرکز در دبیرستان شاهد غدیر شهرستان قدس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قدس ، مراسم بازگشایی مدارس با نواختن زنگ مهر و مقاومت در تمامی مدارس شهرستان قدس و به صورت متمرکز در دبیرستان شاهد غدیر قدس با حضور نصیری ، مدیرکل بنیاد شهید استان تهران ، رحیم ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، رومیانی ، رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و همچنین محمدی ، فرماندار ، حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی ، امام جمعه و مسئولین و رؤسای ادارات شهرستان قدس برگزار شد.

 

محمد رضابهمنش مدیر آموزش و پرورش قدس ، گفت : امیدواریم همه با هم بتوانیم فرهنگ دین مداری ، اخلاق مداری و علم آموزی را در دانش آموزان تقویت و نسلی متعهد ، عالم ، آگاه ، انقلابی ، سرزنده و با نشاط تحویل جامعه نماییم

وی ادامه داد : در سال تحصیلی جاری ، ماه مهر همزمان شده است با ایام شهادت سالار شهیدان ، حضرت ابا عبداله الحسین(ع) که یادآور آزادگی ، ایثار و حق طلبی برای نسل امروز است.

 

مدیر آموزش و پرورش قدس در بخش دیگری از سخنان خود گفت : از اولیای دانش آموزان که همواره یار و یاور مدرسه و آموزش و پرورش بوده اند انتظار دارم ، که مثل همیشه با مشارکت همه جانبه خود یاری گر مدیران مدارس و آموزش و پرورش باشند.

 

بهمنش در پایان خاطرنشان کرد:باید با به کارگیری تدبیر در تمامی امور نوید بخش پیشرفت همه جانبه کشور بوده و امید را بر پیکره جامعه همیشه زنده نگه داریم.

 

شایان ذکر است ، در پایان مراسم از یادمان شهدا در این آموزشگاه توسط مسئولین پرده برداری شد.

به اشتراک بگذارید :