14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۳:۴۷:۴۹
کد مطلب:  IT1DQylp
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان:
تربیت دانش‎آموزان مهارت محور نیازمند معلمان با انگیزه است

مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: اگر به دنبال رشد کیفی تعلیم و تربیت هستیم و می‎خواهیم از حافظه محوری به مهارت محوری دست یابیم بایدمعلمان باانگیزه‎ای داشته باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،مرتضی تمجیدی در گفتگویی با اشاره به اینکه به خاطر تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس و ماه محرم، حال و هوای معنوی حاکم شده است، تصریح کرد: امیدوار هستیم به همت بلند معلمان، تلاش دانش‎آموزان، نظارت و همکاری اولیا و مشارکت دستگاه‎های دولتی و غیر دولتی شاهد رشد و تعالی در تعلیم و تربیت باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه اگر به دنبال رشد کیفی تعلیم و تربیت هستیم و می‎خواهیم از حافظه محوری به مهارت محوری دست یابیم، باید معلمان با انگیزه‎ای داشته باشیم، اضافه کرد: این مقوله‎ها نیازمند عزم جدی مسؤولان است و این عزم در استان زنجان وجود دارد.

تمجیدی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید 180 هزار دانش‎آموز وارد مدارس استان زنجان می‎شوند، یادآور شد: 15 هزار معلم هم در سال تحصیلی جدید کار خود را آغاز می‎کنند.

وی با بیان اینکه دانش‎آموزان در سال‎جاری در قالب 2 هزار و 400 آموزشگاه در استان زنجان مشغول به تحصیل می‎شوند، ادامه داد: در سال‎جاری برنامه‎های خوبی برای رشد تعلیم و تربیت مد نظر است.

به اشتراک بگذارید :