21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۲:۴۶:۳۰
کد مطلب:  QTAxL3bX
همزمان با مدارس سراسر کشور:
نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی در دبیرستان های فاطمه زهرا (س) و آل عصمت شهرچوار

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و زنگ مقاومت به صورت نمادین و هم زمان با مدارس سراسر کشور در دبیرستان های فاطمه زهرا(س) و آل عصمت شهر چوار به صدا در آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چوار، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و زنگ مقاومت به صورت نمادین و همزمان با مدارس سراسر کشور  با حضور دانش آموزان، اولیا دانش آموزان، معلمان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مسئولین محلی در دبیرستان های فاطمه زهرا(س) و آل عصمت شهر چوار به صدا در آمد.

در این مراسم علی قربانی رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چوار تقارن آغاز سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس و همچنین ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان را گرامی داشت. ایشان در آغاز سال تحصیلی جدید از اولیا دانش آموزان خواست همانند امروز ارتباط مستمر خود با مدرسه را ادامه دهند و ادامه این روند را باعث پیشرفت دانش آموزان و دلگرمی معلمان دانست .

رییس دستگاه تعلیم و تربیت منطقه چوار، آموزش و پرورش را از ارکان حیاتی همه جوامع و کشورهای جهان  دانست و بر توجه هرچه بیشتر به این دستگاه تاکید کرد.

در ادامه این برنامه پیام وزیر محترم آموزش و پرورش که به مناسبت آغاز سال تحصیلی صادر شده بود قرائت گردید.

پس از سخنرانی حجت الاسلام نوروزی معاون و مدرس حوزه علمیه ایوان و قرائت دکلمه توسط یکی از دانش آموزان، با حضور مسئولین زنگ آغاز سال تحصیلی و مقاومت به صدا درآمد و دانش آموزان با عبور از دروازه قرآن راهی کلاس درس شدند.

به اشتراک بگذارید :