14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۱:۵۹:۳۴
کد مطلب:  21rsgQOW
معاون پژوهشی استان در مراسم نمادین بازگشایی مدارس در خرم دره:
جسارت و شجاعت دانش آموزان شهید در هشت سال دفاع مقدس ستودنی است

سید محمود سیفی نیا معاون پژوهشی آموزش وپرورش استان زنجان در مراسم بازگشایی مدارس شهرستان خرم دره گفت:جسارت و شجاعت دانش آموزان در هشت سال دفاع مقدس ستودنی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازخرم دره، سید محمود سیفی نیا معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان زنجان با حضور در مراسم شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس این شهرستان  ضمن ذکر یاد و خاطره رشادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش و دلاوری مردان و زنان سرزمین اسلامی در 8 سال دفاع مقدس،کمال جسارت و شجاعت را از آن دانش آموزانی دانست که میز و نیمکت های کلاس درس را ترک نموده و در پشت سنگرهای 8 سال دفاع مقدس درس ایثار و از خود گذشتگی مشق کردند.

وی گفت:هر شخص در هر جایگاهی مدیون آموزش و پرورش است، آموزش و پرورش نیز به انقلاب اسلامی که ادامه دهنده ی قیام امام حسین(ع) بود، دین دارد.

این مقام مسئول خطاب به دانش آموزان حاضر در مراسم گفت: 4 گروه از فواید تحصیل بهره خواهند برد، اول خود دانش آموز، دوم سرزمین اسلامی ایران، سوم اولیای دانش آموزان و در آخر دبیران و دست اندرکاران آموزش و پرورش، پس لازم است دانش آموزان محترم به این نکته توجه کرده و در این زمینه تلاشی روز افزون داشته باشند.

سیفی نیا در پایان از حضور مدیر آموزش و پرورش، دانش آموزان ،اولیای آنها و عوامل اجرایی آموزشگاه شهید مطهری  شهرستان خرم دره قدردانی کردو برای پیشرفت روزافزون فرزندان این مرز و بوم آرزوی موفقیت نمود.

به اشتراک بگذارید :