25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۱:۵۶:۱۲
کد مطلب:  HTpIDusT
مدیر آموزش و پرورش ملارد:
زنگ مهر و پایداری در مدارس ملارد طنين انداز شد

مدیر آموزش و پرورش ملارد از حضور 70 هزار دانش آموز ملاردي به مدارس این شهرستان در آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازملارد، محمد قادری تفری ، مدیر آموزش و پرورش ملارد گفت: هم زمان با سراسر كشور، 70هزار دانش آموز ملاردي به 289 آموزشگاه وارد شدند.

وی ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس و تسليت به مناسبت فرارسيدن ايام سوگواري سيد و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين عليه السلام،  فرهنگيان را خدمتگزاران درگاه انديشه، خرد و معرفت خواند و افزود: معلم شعور و اگاهي و ايمان را به دانش آموزان مي اموزد تا راه كمال و تعالي را بپيمايند.

 

تفرشی ادامه داد: آينده خوب در گرو توجه ويژه به دانش آموزان، معلمان و جايگاه آموزش و پرورش دارد، زيرا آينده ايران عزيزمان در مدارس رقم مي خورد.

مدير آموزش و پرورش ملارد، با تشکر از خيرنيك انديش، مهدي مقربي كه سازنده مدرسه آيين بازگشايي ملارد بود گفت: نيكوكار ی خدمت در عمل و كردار است و ساخت اين مدرسه نشان داد كه در عمل بايد خدمت به خلق را تكميل كرد.

 

قادري تفرشي با توصیه به دانش آموزان در جهت برنامه ریزی برای اهداف كوتاه مدت و بلند مدت خودتصریح کرد: آينده از آن شما عزيزان است و براي پاکی روح و پرورش جان و تن در جهت رسيدن به تعالي و كمال تلاش كنيد و از محضر معلمان خود معرفت، علم، خرد و دانش همراه با عشق و ايمان را بياموزيد.

 

گفتنی است، شهرستان ملارد 70 هزار دانش آموز، 3هزار و پانصد فرهنگي و 289 آموزشگاه دارد

به اشتراک بگذارید :