22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۱:۴۳:۴۹
کد مطلب:  TXcZNniw
نماینده مردم ملارد،شهریار وقدس درآئین بازگشایی مدارس شهریار:
مدرسه باید به محل مهارت‌آموزی و علم‌افزایی تبدیل شود

نماینده مردم شهرستانهای ملارد،شهریار و قدس درآئین بازگشایی مدارس شهریار گفت : مدرسه باید به محل مهارت‌آموزی، همزیستی، دانش‌افزایی و علم‌افزایی تبدیل شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازشهریار، آیین بازگشایی مدارس شهریار با حضور ناجی فرماندار شهریار،محمودی نماینده مردم شهریار،ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی،یا هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،مینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار،مکرمی فرمانده نیروی انتظامی شهریار ، ،پارسا مدیر آموزش وپرورش شهریار و سایر مسئولین استانی  و منطقه ای در مدرسه زینبیه شهریار برگزار شد.

 

نماینده شهریار در این آئین  اظهار داشت: امروز آغاز سالی است که همه روزهایش آموختن است تا در مسیر خدمت به مردم آماده شویم و همه وظیفه داریم که با پاسداری از نظام و انقلاب این داشته را به آیندگان و نسل بعدی منتقل کنیم.

 

محمودی با اشاره به اینکه  باید مراقب باشیم که مدرسه فقط جای حفظ کردن نباشد،تاکید کرد: مدرسه باید محل مهارت‌آموزی، همزیستی، دانش‌افزایی ، علم‌افزایی و همچنین تربیت نسل آینده در همه جوانب باشد .

وی تصریح کرد: باید مهارت ادراکی و مهارت انسانی را بیشتر رشد داد و تا مدیران فردا توانمندتر باشند و فرزندان امروز با این مهارت می‌توانند آینده‌ای درخشان را برای خود رقم بزنند.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد یک ارتباط منطقی در کنار مهارت تخصصی بین داشته‌ها می‌تواند رشد و تعالی را به همراه داشته باشد خاطرنشان کرد: اگر در فضای آموزش و پرورش این مهارت‌ها در کنار یکدیگر به خوبی مورد توجه قرار بگیرد، سرعت رشد و تعالی جوانان و متعاقب آن نظام مقدس جمهوری اسلامی به طور بالا می‌رود.

به اشتراک بگذارید :