14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۱:۴۳:۱۳
کد مطلب:  7d2G6CJO
همزمان با سرار کشور:
مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 97-96 درمنطقه انگوران برگزار شد

همزمان با سرار کشور و با حضور مسئولین استانی و منطقه ای جشن بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 97-96 در آموزشگاه دخترانه هدف شهر دندی منطقه انگوران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از انگوران، همزمان با سرار کشور و با حضور مسئولین استانی و منطقه ای جشن بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 97-96 در آموزشگاه دخترانه هدف شهر دندی منطقه انگوران برگزار شد.

در این مراسم بهرامی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه انگوران ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با هفته دفاع مقدس و همچنین تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، گفت: اقدامات لازم جهت حضور تمامی معلمان در مدارس انجام گردیده است و هیچ مدرسه و کلاسی در روز اول مهر بدون معلم نیست.

وی ادامه با اشاره به موفقیت های معلمان و دانش آموزان منطقه خاطرنشان کرد: منطقه انگوران با توجه به محدودیت هایی که دارد، توانسته در عرصه های مختلف علمی به موفقیت های چشمگیری دست یابد، موفقیت هایی از قبیل: کسب رتبه های برتر کشوری و استانی در انواع جشنواره ها( فرهنگی-هنری، الگوهای برتر تدریس و ...) که توسط معلمان و دانش آموزان کسب گردیده و نتیجه تلاش همه همکاران فرهنگی و همکاری همه مسئولان می باشد.

این مقام مسئول در ادامه به اقدامات صورت گرفته در راستای بازگشایی مدارس از قبیل: استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس، نصب ایزوگام، تعمیر سرویس های بهداشتی مدارس، رنگ آمیزی و شاداب سازی مدارس و ... اشاره نمود.

در ادامه حسینی نسب امام جمعه شهر دندی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس با اشاره به احادیث و روایات به اهمیت جایگاه علم پرداخت و گفت: علم در قرآن و احادیث از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باعث پیشرفت کشور می شود.

در ادامه این مراسم شعبانی رئیس اداره فرهنگی-هنری اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس، به اقدامات صورت گرفته در راستای بازگشایی مدارس در سطح استان اشاره نمود. 

در پایان این مراسم زنگ مهر و مقاومت به صورت نمادین به صدا در آمد.

به اشتراک بگذارید :