14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۱:۳۳:۲۸
کد مطلب:  2xLsIS05
با حضور مسئولین استانی:
زنگ مهرومقاومت در مدارس منطقه افشار طنین انداز شد

مراسم آغاز سال تحصیلی 97 – 96 و نواختن زنگ "مهر و مقاومت" با حضور مهمانانی از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در دبیرستان شبانه روزی شهید بهشتی گرماب برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از افشار ، مراسم آغاز سال تحصیلی 97 – 96 و نواختن زنگ "مهر و مقاومت" با حضور مهمانانی از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در دبیرستان شبانه روزی شهید بهشتی گرماب برگزار شد .

سید مجتبی حسینی، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه افشار ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین با تقدیر از حضور مهمانان، خانواده‌های شهدا،اولیای دانش آموزان ،  بازگشایی مدارس و آغاز تحصیلی و هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و با اشاره به این فرمایش و خواسته مقام معظم رهبری از دانش آموزان که فرموده‌اند: من از شما سه چیز می‌خواهم؛ تحصیل ، تهذیب و ورزش ، مطالبی را در خصوص هریک از موارد بیان داشت وتاکید کرد:فرهنگیان نیز تحقق خواست مقام رهبری می‌باشد.

سپس سید اسحاق موسوی امام جمعه ی شهر گرماب در سخنانی گفت،علم چیزی جز انباشتن تجربیات و دانش نیست و مدرسه مهم‌ترین جایی است که دانش آموزان را به سمت و سوی اجتماعی شدن سوق می‌دهد و قانونمندی را به آنان می آموزد.

در ادامه مراسم  اصغر ابراهیمی رئیس انجمن و اولیای اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و با تقدیر از ریاست اداره و مدیر مدرسه در برگزاری مراسم با بیان مطالبی  از اهمیت علم آموزی در اسلام و مکتب شیعه خواستار توجه ویژه دانش آموزان به امور آموزشی و پرورشی شد.

ابراهیمی از دانش آموزان خواست در راه کسب علم ودانش با پشتکار خستگی ناپذیر قدم بردارند و تاکید کرد:فتح قله‌های موفقیت و پیشرفت با تلاش ممکن خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :