16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۰:۲۶:۱۴
کد مطلب:  pAMCG9MG
مدیر آموزش و پرورش دزفول خبر داد:
برگزاری جشن شکوفه ها با حضور 6800 کلاس اولی در مدارس دزفول

مدیر آموزش و پرورش دزفول از برگزاری جشن شکوفه‌ ها در دزفول خبرداد و گفت: 6 هزار و 800 دانش آموز کلاس اولی دزفولی در جشن شکوفه‌ها به مدرسه می روند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش دزفول، عبدالمحمد جرجانی اظهار داشت: با توجه به تقارن شروع سال تحصیلی با ایام محرم و سوگواری امام حسین(ع)، برنامه‌هایی تدوین شده تا در مدارس هم شاهد برنامه‌های مناسب این ایام باشیم.

 

مدیر آموزش و پرورش دزفول افزود: دوره ابتدایی دانش آموزان از جایگاه والایی برخوردار است که خاستگاه اساسی نظام آموزش پرورش است و برای توسعه یک کشور این مقطع تحصیلی خیلی مهم است تا با تربیت و آموزش دانش‌آموزان، سبب پیشرفت و خلاقیت در کشور باشیم.

وی بیان کرد: نقش معلم به عنوان راهنما مهم‌ترین عنصر در تعلیم و تربیت است که برای شوق و یادگیری معلمان باید شرایط آموزش آنها را فراهم کنیم.

مدیر آموزش و پرورش دزفول مطرح کرد: در شهرستان دزفول 192 آموزشگاه دوره ابتدایی وجود دارد.

جرجانی ادامه داد: در دزفول 6 هزار و 800 دانش‌آموز کلاس اولی در جشن شکوفه به مدرسه می‌روند و در جشن غنچه‌ها نیز 7 هزار و 250 نوآموز در سطح پیش دبستانی حضور دارند که با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ابتدای مهرماه به مراکز آموزشی می‌روند.

به اشتراک بگذارید :