14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۰:۲۱:۱۴
کد مطلب:  ZUZKT2QV
باحضورمشاوراجرایی مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان:
جلسه شورای انجمن اولیا ومربیان استان زنجان تشکیل شد

جلسه شورای انجمن اولیا ومربیان استان زنجان با حضور فریدباباخانی مشاور اجرایی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان وباموضوع گرامیداشت هفته پیوند و انتخابات این انجمن تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،جلسه شورای انجمن اولیا ومربیان استان زنجان با حضور فریدباباخانی مشاور اجرایی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان وباموضوع گرامیداشت هفته پیوند و انتخابات این انجمن تشکیل شد.

 

دراین جلسه فرید باباخانی،تعلیم وتربیت را از پیچیده ترین و اساسی ترین مقوله های پرورش هر انسان در طول حیات عنوان کرد و افزود:در قرن حاضر سهم مشارکت اولیا در شکوفایی استعدادهای فرزندان خود کمتر از آموزش وپرورش نیست و وظیفه آگاهی بخشی از بعد مهارتهای زندگی بر عهده والدین می باشد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای دقیق انتخابات انجمن اولیا ومربیان و گرامیداشت هفته پیوند در مدارس ،زیر بنای ارتباط اولیا با مدارس را انتخاب اعضای توانمند و فعال انجمن اولیا ومربیان به عنوان نماینده اولیا در مدارس  بیان نمود.

مشاوراجرایی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان،ضمن تاکید بر اجرای دقیق انتخابات، اجرای کلاسهای آموزش خانواده بالاخص آموزش اولیای کلاس اول را از مدیران مدارس خواستار شد.

در ادامه اصغر ابراهیمی ضمن ارائه گزارش ،برگزاری دقیق انتخابات انجمن اولیا ومربیان  در مدارس و نظارت بر اجرای آن را از وظایف شورای انجمن اولیا و مربیان استان و نواحی و مناطق عنوان کرد.

وی با بیان این که بخشنامه های مربوطه به مناطق ارسال شده است افزود:زمان برگزاری انتخابات از 15 شهریور ماه لغایت 15 مهرماه می باشد و در صورت عدم برگزاری برخی از مدارس در بازده زمانی ، مدیران مدارس با اخذ مجوز از اداره تا 15 آبانماه می توانند انتخابات را برگزار نمایند.

رییس انجمن اولیا و مربیان استان با اشاره به برگزاری  10 ساعت دوره ضمن خدمت توجهیی مدیران مدارس در خصوص فعالیت های انجمن اولیا ومربیان ،از آنان خواست که برنامه های گرامیداشت هفته پیوند را با مشارکت بیشتر اولیا برگزار نمایندوهمچنین برگزاری کلاسهای آموزش خانواده را در اولویت کاری خود قرار دهند.

گفتنی است در پایان تک تک اعضای شورای انجمن اولیا ومربیان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوعات مورد بحث بیان و مصوبات لازم نیز اتخاذ گردید.

 

به اشتراک بگذارید :