20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۰۹:۱۶:۰۲
کد مطلب:  OEQRnPUA
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر:
استقبال از بیش از 80 هزار دانش آموز اسلامشهری در آغاز سال تحصیلی

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر گفت: بیش از 80 هزار دانش آموز در اسلامشهر سال جدید تحصیلی را آغاز می کنند.

همزمان با نخستین روز از مهرماه، آئین بازگشائی مدارس اسلامشهر با حضور،نماینده تهران ،احسانی معاون آموزشش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،فرمانداراسلامشهر،فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء،فرمانده انتظامی ،جمعی ازاعضای شورای شهر،روسای ادارات ،رئیس وشورای معاونین آموزش وپرورش در آموزشگاه دخترانه ام البنین(س) صورت گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش اسلامشهر، در این مراسم ابتدا داود محمدی ضمن تسلیت دهه محرم و ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) گفت: دانش آموزان ما باید با فرهنگ عاشورا آشنا شوند.

نماینده تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:اگر نهضت خونین امام حسین(ع) نبود امروز اثری از اسلام باقی نمانده بود و همانگونه که مشاهده می کنید دشمنان ما داعش را برای براندازی اسلام حقیقی راه اندازی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت، توسعه و حل مشکلات در گرو علم و تحقیق است گفت: قدم های نخست علم و تحقیق در مدارس برداشته می شود.

محمدی با بیان اینکه مدرسه مکان مقدسی است که دانش آموزان در آن می آموزند که چگونه باید در جامعه رفتار کنند و برای زندگی خود تصمیم بگیرند گفت: هر کشوری که مدارس بهتری داشته باشد پیشرفته تر و توسعه یافته تر خواهد بود.

 در حاشیه این مراسم حسن حبیبی پورضمن تسلیت ایام سوگواری سیدوسالارشهیدان اباعبداله الحسین(ع) گفت: امروز آغاز بهار تعلیم و تربیت و نخستین روز فعالیت تحصیلی بیش از 80هزار دانش آموز اسلامشهری است.

رئیس آموزش وپرورش  با بیان اینکه 225 فضای آموزشی توسط اداره آموزش و پرورش ساماندهی شده و پذیرای دانش آموزان شهرستان در سطوح و مقاطع مختلف تحصیلی خواهد بود، افزود: امیدواریم دانش آموزانی که در مدارس شهرستان اسلامشهر تحصیل می کنند، همچون گذشته بالاترین سطح علمی کشور قرار بگیرند.

 

به اشتراک بگذارید :