21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ ۱۴:۳۰:۳۴
کد مطلب:  Z0E92olr
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

تحول نظام آموزشی بر اساس گفتمان های الهی گونه ی امام خمینی( ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)شکل گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، آیین ویژه آغاز سال تحصیلی 97/96 ، بازگشایی مدارس و آغاز هفته دفاع مقدس  همزمان با سراسر کشور امروز  شنبه  یک مهرماه با  حضور  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ،  استاندار ایلام ، دکتر فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، فرماندهان نظامی و انتظامی ،مدیران کل دستگاه های  استان و  والدین دانش آموزان در محل  دبیرستان علامه حلی شهر ایلام گزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این آئین با تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ماه محرم گفت: به برکت انقلاب اسلامی همه نسل های بعد از انقلاب از همان کودکی با فرهنگ غنی و انسان ساز عاشورا بزرگ و عجین شده اند.

لطفی یادآور شد: باید اصل و هدف پیام عاشورا و عظمت این قیام خونین و تاریخی برای دانش آموزان توسط اولیای مدارس به روشنی بازگو شود تا این دانش آموزان آینده ساز ضمن آشنایی با حرکت تاریخی امام حسین (ع) در زنده نگاه داشتن و پاسداشت آن بیشتر اهتمام ورزند.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نظام آموزش و پرورش بر اساس مبانی اسلامی متحول شد، اظهار کرد: این تحول نظام آموزشی بر اساس گفتمان های الهی گونه ی امام  خمینی( ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)شکل گرفت.

به اشتراک بگذارید :