23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ ۱۲:۲۸:۰۹
کد مطلب:  Zh6tOMWV
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دانش آموزان سرمایه های واقعی ایران اسلامی هستند

زنگ آغاز سال تحصیلی 97-96 با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مدرسه ناشنوایان الهام ناحیه 2 ری نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: امسال شروع سال تحصیلی مقارن شده است با دو حماسه بزرگ تاریخی ، اول ایام شهادت سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و دوم هفته گرامی داشت دفاع مقدس که هر کدام درس های بزرگی برای دانش آموزان به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش ،افتخار تعلیم و تربیت حدود 14 میلیون دانش آموز را برعهده دارد، تاکید کرد: فاصله گرفتن از آموزش های محفوظات محور و رفتن به سمت آموزش مهارت های زندگی از عمده ترین اهداف آموزشی دولت تدبیر و امید است.

فولادوند، با بیان اینکه حدود 50 هزار همکار فرهنگی ، برنامه های آموزشی دولت تدبیر و امید را در شهرستان های استان تهران اجرا می کنند، تصریح کرد: معلمین ما باید مجهز به دانش روز و پیشرفت های جدید تکنولوژی گردیده و به نیاز های آنها توجه ویژه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: مشارکت اولیای دانش آموزان در توسعه اهداف عالی آموزش و پرورش امری ضروری است و نیازمند حمایت جدی از طرف آنها می باشد.

گفتنی است؛ در این مراسم پیام وزیر آموزش و پرورش پیرامون بازگشایی مدارس توسط مدیرکل امورتربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش ، قرائت شد.

 

به اشتراک بگذارید :