22 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ ۱۲:۱۶:۲۹
کد مطلب:  oqfkWenT
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان انجام پذیرفت؛
کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه خیر ساز روستای چاوان با هزینه 7 میلیاردی

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین شهرستان تبریز، کلنگ مدرسه 6 کلاسه خیر ساز روستای چاوان ناحیه چهار تبریز توسط خیر نیک اندیش کاظم قلی پور با هزینه 7 میلیارد ریالی بر زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفر پاشایی در آئین کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه خیر ساز روستای چاوان ناحیه چهار تبریز گفت: توجه به نیروی انسانی و سرمایه گذاری در این حوزه یک اصل اساسی در دنیای کنونی است.

مدیرکل آموزش وپرورش تصریح کرد: توسعه مشارکت عمومی در آموزش و پرورش و جلب خیرین از ابتدای دولت تدبیر و امید با توصیه های استاندار سابق آقای دکتر جبارزاده آغاز شده و با توجه به تحریم های ظالمانه و برخی محدودیت های اعتباری حضور خیرین در این امر مهم چشمگیر بود.

پاشایی در پایان اظهار داشت: آموزشگاه شش کلاسه روستای چاوان در یک طبقه با زیربنا 700 مترمربع دارای دو باب نمازخانه و آزمایشگاه با هزینه ای بالغ 7 میلیارد ریال احداث خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار تبریز در ادامه افزود: مدرسه سازی و احداث اماکن تربیتی، تحصیلی توجه به افق های روشن برای فردای جامعه است.

شایان ذکر است در انتهای این مراسم خیرین متعهد به احداث زمین چمن مصنوعی در کنار این مدرسه برای استفاده دانش آموزان شدند. 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :