16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ ۱۳:۲۶:۲۶
کد مطلب:  OgaI5vBA
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی:
هدف دشمنان انقلاب استحاله فرهنگی ایران است

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی درهمایش تجلیل از برگزیدگان کشوری مسابقات دانش آموزی قرآن و عترت و نماز، نفرات برترجشنواره الگوهای برتر تدریس و تجارب برتر تربیتی آموزش وپرورش استان گفت: هدف دشمنان انقلاب استحاله فرهنگی در ایران است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ حجت الاسلام محمد علی آل هاشم با بیان اینکه بعضی مشکلات جامعه ما نشات گرفته از دوری از معنویات است، افزود: مانوس شدن جوانان ما با قرآن سبب می شود که دشمن با هیچ توطئه ای امکان نفوذ نداشته باشد.

نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی با اشاره به جنگ 33 روزه حزب ا...لبنان با اسرائیل گفت: جوانان حزب ا... با تمسک به قرآن و سیره اهل بیت(ع) توانستند هیمنه اسرائیل در جهان را در هم بشکنند.

وی همچنین عامل پیروزی ایران در دفاع مقدس را تمسک نوجوانان وجوانان کشورمان به قرآن و سیره اهل بیت(ع) دانست وتصریح کرد: در جنگ تحمیلی در کنار این موارد رهبری هوشمندانه امام خمینی(ره) باعث شد که ایران در برابر تجاوز عراق که از حمایت و پشتیبانی اکثر کشورها برخوردار بود ایستادگی کند.

حجت الاسلام محمد علی آل هاشم با تاکید بر اینکه پیچیده ترین تهدید دشمن، تهدید فرهنگی است، خاطر نشان ساخت: هدف دشمن استحاله فرهنگ در ایران است.

نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی اظهار داشت: حضور جوانان در مساجد سبب تضمین آینده  اسلام و انقلاب و خنثی شدن توطئه های دشمنان کوردل جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اینکه یکی از خصوصیات جنگ نرم آرام و بی سروصدا بودن آنست، اذعان داشت: درجنگ نرم دشمن و اهداف آن بخوبی دیده می شود ولی درجنگ نرم دشمن و اهداف آن قابل رویت نیست.

وی با تاکید بر تحقق منویات مقام معظم رهبری بر وجود 10 میلیون حافظ قرآن در کشور گفت: در این راستا تمام سازمانهای ذیرربط بایستی نهایت تلاش و کوشش خود را جهت تحقق این فرمایش رهبری انجام دهند.

نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در پایان آشنایی با روخوانی و مفاهیم قرآن، تفکر وتدبر در قرآن، حفظ قرآن و عمل به قرآن را جزو وظایف اصلی ما جهت رستگاری در طول حیات زندگی دانست.

شایان ذکر است که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیر کل آموزش وپرورش و جمعی از مسئولین آذربایجانشرقی، همایش تجلیل از برگزیدگان کشوری مسابقات دانش آموزی قرآن، عترت و نماز، نفرات برترجشنواره الگوهای برتر تدریس و تجارب برتر تربیتی دستگاه تعلیم وتربیت استان در سالن اجتماعات اداره کل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :