20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ ۱۰:۱۲:۱۸
کد مطلب:  lc4LHHCO
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
خیرین مدرسه ساز دستان مهربان خداوند و یاریگر آموزش و پرورش هستند

آئین گشایش دبیرستان دوره اول ، سلطان العلما با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در آئین گشایش دبیرستان سلطان العلما شهر آبسرد ، ضمن تقدیر و تشکر از خیر نیک اندیش پروین سلطان العلما گفت : هدف والای ایشان قابل ستایش است ، چرا که مال و سرمایه خود را وقف امر رشد علم و دانش و تربیت نسل آینده ساز کشور کردند و اثرات این عمل خیر سالیان متمادی استمرار خواهد داشت .

 

وی افزود: خیرین به مانند دستان مهربان خداوند هستند که یاریگر آموزش و پرورش هستند و این توفیقی است که خداوند نصیب آنها نموده است .

 

هاشمی ، با بیان اینکه شهرستانهای استان تهران از نظر تراکم دانش آموزی رتبه سوم کشور را بعد از تهران و خراسان رضوی داراست ، تاکید کرد: باید در این راستا تلاش های بیشتری صورت گیرد و اداره کل نوسازی که در کارگاه بزرگ مدرسه سازی،  حمایتگر آموزش  و پرورش است ، با توان بیشتری حمایت و پشتیبانی کند.

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،تصریح کرد : با توجه به پیشرفت و توسعه جوامع ، نیاز دانش آموزان و خانواده ها تغییر کرده است و باید در این راستا به علم روز مجهز شویم .

 

این مقام مسئول ادامه داد : مطالبه اصلی خانواده ها ، تأکید برمسائل تربیتی است که انشاا.لله با کمک خیرین و ایجاد فضای مناسب آموزشی و تربیتی بتوانیم در هر شش ساحت سند تحول بنیادین گام برداریم .

 

 

به اشتراک بگذارید :