20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ ۱۴:۳۰:۳۷
کد مطلب:  OBkEwl9M
مدیر آموزش و پرورش پیشوا در گفتگوی زنده تلفنی با رادیو تهران:
پروژه مهر زبان گویای تلاش های مجموعه آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش پیشوا در مصاحبه تلفنی با رادیو تهران از روند پروژه مهر در شهرستان گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا، رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا در این باره گفت: توجه به تبلیغات محیطی ، نصب بنر در سطح شهر و مدارس با موضوع و شعار پروژه مهر از جمله اقدامات صورت گرفته در شهرستان می باشد.

وی با اشاره به همزمانی آغاز سال تحصیلی امسال با هفته دفاع مقدس و ماه محرم ، تاکید کرد: برنامه ریزی در جهت دیدار با خانواده های شهدا با همکاری بنیاد شهید شهرستان، برنامه های ویژه برای جشن عاطفه ها و جشن شکوفه ها در مدارس شهرستان با حضور امام جمعه ،فرماندار و  روسای ادارات صورت گرفته است.

 

جهانی ادامه داد: یکی از کارگروه های ستاد پروژه مهر تایید صلاحیت می باشد که به لطف خدا با دقت هر چه تمام سعی شد افرادی به کار گرفته شوند که پاسخگوی خوبی برای پیشرفت فرزندان شهرستان باشند.

 

مدیر آموزش و پرورش پیشوا با اشاره به اینکه شهرستان پیشوا از  125 آموزشگاه دولتی و غیر دولتی برخوردار است، تصریح کرد: حدود 17هزارو400 دانش آموز در پروژه مهر امسال شرکت خواهند کرد.

 

 

رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در پایان خاطر نشان کرد: با عنایت خداوند متعال در آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه خیریه باران افتتاح خواهد شد و با توجه به کمبود فضاهای آموزشی از خیرین تقاضا داریم مارا در راه خدمت رسانی به فرزندان این مرز و بوم یاری دهند.

به اشتراک بگذارید :