2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ ۰۸:۴۵:۵۲
کد مطلب:  0c4OiC69
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
باید زمینه های خلاقیت و پژوهش را برای دانش آموزان فراهم نمود

مراسم اختتامیه طرح‌های آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش شهرستنهای استان تهران، مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان، مدیران ودانش آموزان مدارس متوسطه در کانون شهید مطهری ناحیه 1 بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان ،میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل شهرستانهای استان تهران ،گفت :مدیران با بکارگیری تفکر سازمان یاد گیرنده، گسترش تعمیق فرهنگ اخلاق و روابط انسانی می توانند  زمینه های خلاقیت، پژوهش وکار آفرینی را برای تربیت دانش آموزان فراهم نمایند.

 

وی، عناصر برنامه ریزی در مدرسه را ،شناخت،  تدوین برنامه استراتژیک و تدوین برنامه عمل دانست و افزود:  برای تحقق اهداف پیش بینی شده در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اجرای مناسب فرآیند برنامه تعالی مدیریت مدرسه، نیازمند کیفیت مناسب مؤلفه ها و عناصر درون داد، فرآیند و برون داد مدرسه هستیم.

 

شفیعی پور با اشاره به اهمیت موضوع ارتقای کیفیت به عنوان کلیدی ترین راهبرد آموزش و پرورش در پیشانی عملکرد مدیران مدارس ،گفت: اجرای  مدل تعالی مدیریت مدرسه  که الهام گرفته از مدل های کیفیت سازمانی است می تواند زمینه ساز ایجاد توانمندی های لازم در مدیران و کارکنان مدارس شود.

 

 دراین  مراسم از تعداد 200نفر از برگزیدگان طرح‌های آموزشی و نفرات برتر در المپیادها و مسابقات علمی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر شد.

.

به اشتراک بگذارید :