27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ۱۴:۰۰:۲۲
کد مطلب:  i59zfqmV
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
آغاز به کار دبیرخانه كشوری راهبری درس عربی در استان

با ابلاغ دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت متبوع، دبیرخانه كشوری راهبری درس عربی در اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های تهران آغاز به كار نمود.

             

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور،معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: در راستای كیفیت بخشی به روند آموزش درس عربی در كشور، دبیرخانه كشوری راهبری درس عربی در معاونت آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های تهران آغاز به كار نمود.

 

  وی با اشاره به ساخت نظام مند دبیرخانه های راهبری كشوری، اظهار داشت: شناسایی آسیب های فرآیند تدریس، تعدیل و رفع آنها مطابق برنامه عملیاتی مدون از مسئولیت های خطیر این دبیرخانه ها در کشور می باشد.

 

شفیع پور در ادامه ضمن تأكید بر ماهیت فرآیند نظام آموزش و پرورش ،تصریح كرد: تنها با مشاركت فعال و هدفمند تمامی بخش های آموزش و پرورش است كه می توان به نهادینه شدن تحقق اهداف امیدوار بود و نقش دبیرخانه های راهبری دروس در اجرای موفق روشها و تغییرات كتب درسی بی بدیل است.

 

گفتنی است در این جلسه كارشناسان به همراه دبیر و اعضای حاضر، پیرامون موضوعات مختلف از جمله اسقرار بهینه و مؤثر دبیرخانه كشوری به ارائه راهكارها، برنامه ها و نظرات خود پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

به اشتراک بگذارید :