16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ۱۳:۰۴:۱۷
کد مطلب:  AshmUk3u
شاطریان در دوره آموزشی نماینده مدیران برنامه تدبیر استان:
ارتقاء فرایندهای مدیریت آموزشگاهی یکی از برنامه های اولویت دار نظام آموزشی می باشد

دوره آموزشی در جهت آموزش و توانمندسازی مدیران مدارس مجری دوره ای باعنوان روش ها و راهبردهای کیفیت بخشی به مدیریت مدارس ابتدایی در محل مرکز آموزشی شهید رجایی تبریز برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از وبسایت معاونت آموزش ابتدایی؛ محمد شاطریان گفت: این دوره آموزشی در راستای اجرایی شدن بند 9 فصل ششم راهبردهای کلان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر استقرار نظام مدیریت اثربخش، کارآمد، مسئولیت پذیر و پاسخ­ گو و بسترسازی برای استقرار نظام کارآمد منابع و مصارف در نظام تعلیم وتربیت رسمی و عمومی برگزار می گردد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان اظهار کرد: دوره آموزشی روش ها و راهبردهای کیفیت بخشی به مدیریت مدارس ابتدایی (برنامه تدبیر) برای نماینده مدیران برنامه تدبیر در خصوص آشنایی مدیران با اصول و روش های برنامه نویسی تدبیر، آشنایی با نظارت، ارزیابی و بازخورد برنامه سالانه، مراحل اجرای برنامه تدبیر، آموزش و آشنایی با راهنمای الکترونیکی برنامه تدبیر در سطح مدارس مجری، باتدریس همکاران مجرب برگزارگردید.

شاطریان در پایان تصریح کرد: مقرر شده است نمایندگان مدیران برنامه تدبیر، دوره آموزشی و کارگاه آموزشی لازم رابرای تمامی مدیران مجری در مناطق و نواحی تابعه خود برگزار نمایند.

به اشتراک بگذارید :