16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ۱۲:۳۰:۲۷
کد مطلب:  5dTKI28w
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات استان خبر داد :
اعلام دستورالعمل مرحله دوم نقل وانتقالات درون استانی فرهنگیان در سالتحصیلی97-96

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات استان از اعلام دستورالعمل مرحله دوم نقل و انتقالات درون استانی فرهنگیان در سالتحصیلی97-96 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ کیانوش عطائی گفت: ضوابط نقل و انتقال مرحله دوم داخل استان معلمان در سال تحصیلی 97-96 در مورخ 96/6/19 طی بخشنامه ای به ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان ابلاغ شد.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: آن تعداد از معلمان که تمایل به انتقال و جابه جایی دارند می توانند پس از مطالعه دقیق دستورالعمل و در صورت داشتن شرایط مندرج در بخشنامه، با مراجعه به کارشناسی امور اداری و تشکیلات مدیریت یا اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود، نخست نسبت به دریافت رمز ورود به سامانه اینترنتی اقدام و سپس از مورخ 96/6/19 تا مورخ 95/6/21 با مراجعه به سایتwww.tabriz962.enteghalat.com ، نسبت به ثبت درخواست خود در سایت مذکور اقدام نمایند.

وی ادامه داد: متقاضیان بایستی نسبت به ارایه مدارک و مستنداتی که به واسطه آن از امتیاز  خاصی برخوردار شده اند، به کارشناسی امور اداری و تشکیلات محل خدمت اصلی خود اقدام نمایند و همچنین همکاران متقاضی انتقال می توانند منطقه یا ناحیه آموزشی مورد نظر خود را به عنوان مناطق و نواحی مقصد، در سامانه مربوط ثبت نمایند .

شایان ذکر است که سامانه ثبت درخواست انتقال مرحله دوم داخل استان از مورخ 95/6/19 تا مورخ 95/6/21 فعال خواهد بود .

 

به اشتراک بگذارید :