16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ۰۷:۱۷:۰۰
کد مطلب:  DKJhoDk6
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی:
نقش روابط عمومی در تحقق اهداف دستگاه تعلیم و تربیت تعیین کننده است

پیش از ظهر امروز کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان با مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت آذربایجانشرقی در باشگاه فرهنگیان تبریز دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفر پاشایی در نشست صمیمی کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان زنجان گفت: روابط عمومی ویترین دستگاه تعلیم و تربیت است و نقش اساسی در تحقق اهداف مجموعه ایفاء می کند.

وی با بیان اینکه این حوزه بلندگو و نشان دهنده فعالیت های مجموعه است، افزود: عملکرد آموزش و پرورش با اقدامات روابط عمومی برجسته یا کم رنگ می شود.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان اظهار کرد: اطلاع رسانی دقیق و سریع و تزریق اخبار و اطلاعات به جامعه یکی از وظایف آموزش و پرورش است.

این مقام مسئول در استان روابط عمومی را تسهیل گر رسالت تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: اعتماد سازی بین مردم و انتشار  اخبار صحیح که آرامبخش اذهان عمومی باشد از نقش های برجسته روابط عمومی است.

جعفر پاشایی در پایان بر تقویت اخلاق و روابط انسانی و همچنین گذشت و ایثار در کنار برنامه ریزی و ایجاد خلاقیت و ابتکار تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :