22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ ۰۹:۳۳:۰۷
کد مطلب:  fKMeKhdG
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به نقل از قرآن کریم در مراسم جشن عید غدیر:
راه رسیدن به رستگاری و قرب الهی ایمان و عمل صالح می باش

مراسم باشکوه جشن عید ولایت امیرالمومنین علی (ع) ، جشن عید غدیر خم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، مراسم باشکوه جشن عید ولایت امیرالمومنین علی (ع) ، جشن عید غدیر خم روز چهارشنبه 15 شهریورماه با حضور باقری مدیرکل آموزش و پرورش ، معاونین و همکاران آموزش و پرورش شهر تهران در مسجد قدس این اداره برگزارگردید .

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تبریک ایام ولادت امام هادی (ع) و عید غدیر خم به سخن  قرآن کریم اشاره کرد و گفت : راه رسیدن به رستگاری و قرب الهی ایمان و عمل صالح می باشد .

وی افزود : این دو ویژگی در سیره حضرت علی (ع) هم مشهود است و اگر بخواهیم شیعه واقعی آن حضرت باشیم باید به روش و سیره امیرالمومنین علی (ع) عمل کنیم .

عباسعلی باقری در بخش دیگراز سخنان خود گفت: کیفیت بخشی به مدارس که اصل آن نیروی انسانی می باشد از اهداف آموزش و پرورش شهر تهران می باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اشاره به این مطلب که مراجعین شما در اداره دانش آموزان ، همکاران و معلمان و اولیای دانش اموزان می باشند ، از همکاران اداری خواست تا به روش و سیره حضرت علی (ع) با مراجعین خوش رفتاری و مدارا کنند.

وی گفت: خانواده از آموزش و پرورش مهم تر است اما تشکیلات آموزش و پرورش را ندارد، ما در بهترین جای خدمت می کنیم ، پس قدر خوتان رابدانید زیرا هیچ جای کشور به اندازه آموزش و پرورش اهمیت ندارد .

باقری خطاب به همکاران شاغل در اداره کل آموزش و پرورش گفت: معلمان طلا و جواهرند قدرشان را بدانید و به آن ها توجه کنید .

 

به اشتراک بگذارید :