25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ ۰۸:۵۸:۱۹
کد مطلب:  FwqeimbG
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب 24 کاپ قهرمانی برای دانش آموزان شهرستان های استان تهران

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان از درخشش بی سابقه تیم های ورزش دانش آموزی با کسب 24 کاپ قهرمانی و 114 مدال انفرادی در پایان رقابت های کشوری دانش آموزی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در این باره گفت: از میان 59 تیم اعزام شده در دو بخش دختران و پسران به مسابقات کشوری؛ 50 تیم موفق به کسب کاپ قهرمانی و مدال های انفرادی شدند .

وی افزود:از تیم های اعزامی شهرستان های استان تهران به مسابقات ورزشی کشور، 40 تیم به جمع 8 تیم برتر رسیدند و در نهایت 24 کاپ قهرمانی ،4 کاپ اخلاق، 3 عنوان قهرمانی کشور، 9 عنوان نائب قهرمانی کشور و 8 عنوان سومی کشور ، دستاورد تیم های ورزشی این استان بود.

فولادوند ادامه داد:  در ماده ها و رشته های انفرادی نیز 174 نفر موفق شدند در بین 8 ورزشکار برتر کشور قرار گیرند که 39 مدال طلا، 38 مدال نقره و  37 مدال برنز حاصل تلاش دانش آموزان ورزشکار شهرستان های استان تهران بود.

 مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،با بیان اینکه اعزام هر چه بیشتر تیم های ورزشی منجر به ارتقای سطح ورزش دانش آموزی و ایفای نقش در دانش آموزان ورزشکار  می گردد ، تاکید کرد: این ورزشکاران سفیران پویایی و تحرک و نماد ارزشمندی تلاش در راه رسیدن به هدف در مدارس استان خواهند بود.

 وی در ادامه از نقش بی بدیل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی در کاهش آسیب های اجتماعی یاد کرد و افزود : امروز نقش ورزش دانش آموزی در ارتقای سطح سلامت اجتماعی بیش از پیش به چشم می آید .

این مقام مسئول تصریح کرد: مبحث تربیت و دستیابی به اهداف سند تحول در تمامی شئون آموزش و پرورش از جمله فعالیت های مرتبط با ساحت زیستی و بدنی مورد تاکید ماست و برای نیل به این هدف تلاش خواهیم کرد .

فولادوند ، رسیدن به استانداردهای کشوری در اعزام  و کسب موفقیت های ارزشمند ،را ناشی از توکل به خداوند متعال، برنامه ریزی دقیق، تلاش، مجاهدت و همکاری تمامی معلمان درس تربیت بدنی ، عوامل فنی و اجرایی در سطح استان  و مناطق دانست و افزود: این موفقیت را به تمامی دست اندرکاران عرصه ورزش دانش آموزی استان ، تبریک عرض می نمایم.

گفتنی است ، پیشرفت کسب 24 کاپ قهرمانی در مسابقات ورزشی سال جاری  به نسبت 15 کاپ قهرمانی در سال گذشته از نکات قابل توجه در مسابقات امسال بود.

به اشتراک بگذارید :