22 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۸:۳۸:۱۴
کد مطلب:  EIhm3Bce
دیدار رئیس آموزش و پرورش استثنائی استان و استاد آموزش کودکان با نیازهای ویژه؛
قدس: هدف آموزش و پرورش آموختن چگونه فکر کردن و چگونه زیستن به دانش آموزان است

ظهر امروز قدرت ا... قدس پیشکسوت و استاد آموزشهای دانش آموزان با نیازهای ویژه در دیدار با رئیس اداره آموزش و پرورش استثنائی در آموزشگاه باغچه بان گفت: هدف آموزش و پرورش گردآوری اطلاعات علمی نیست رسالت مجموعه آموزش چگونه فکر کردن و چگونه زیستن است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، قدرت ا... قدس در دیدار با رئیس اداره آموزش و پرورش استثنائی در آموزشگاه باغچه بان گفت: راه اساتید و باغچه بان ها بهترین روش برای ادامه دادن اصول و روشهای تعلیم و تربیت برای نومعلمان است.

وی افزود: کارهای ایشان به مدد فکر و اندیشه آنها بوده و امروز ما شاهد استفاده غربی ها از آثار آنها در آموزشهای دانشگاهی خود هستیم.

قدس ادامه داد: روش تدریس باغچه بان روش ترکیبی و آمیخته بود و از جزء به کل آموزشها را پیگیری می کرد.

این استاد دستگاه تعلیم و تربیت در حوزه آموزشهای دانش آموزان با نیازهای ویژه اذعان کرد: تنها چیزی که معلم را نگه می دارد آموزه های وی و تعالیم ماندگار او در دانش آموزان است.

قدرت ا... قدس اظهار کرد: هدف آموزش و پرورش گردآوری اطلاعات علمی نیست رسالت مجموعه، آموزش چگونه فکر کردن و چگونه زیستن است.

گفتنی است که قدرت ا... قدس از اساتید آموزش و پرورش کودکان با نیازهای ویژه و ابداع کننده جدول حروف الفبای فارسی برای این دانش آموزان، از همکلاسی ها و همدوره ای های جبار باغچه بان بنیانگذار روشهای تدریس الفبای فارسی ویژه ناشنوایان است.

 

به اشتراک بگذارید :