20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۱:۳۳:۵۱
کد مطلب:  LxRGNPUe
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی آموزش و پرورش کشور :
روابط عمومی کنشگر باید جایگزین روابط عمومی کنش پذیر شود

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: روابط عمومی کنشگر باید جایگزین روابط عمومی کنش پذیر شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش ازظهر امروز مرتضی نظری در نشست یک  روزه هم اندیشی روسای ادارات ومدیران روابط عمومی حوزه ستادی و استان های سراسرکشور در باشگاه فرهنگیان تهران، با تبریک پیشاپیش عید سعید غدیرخم و عرض تسلیت به مناسبت واقعه تلخ تصادف دانش آموزان هرمزگانی اظهارکرد: امیدواریم بازسازی و بهسازی چهره آموزش و پرورش با نگاه اعتدالگرایانه انجام شود تا نگاه ها نسبت به این وزارتخانه تغییر کند.

 

وی از پیگیری سانحه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی توسط کمیته های چندگانه خبرداد وافزود: صمیمانه  با  9 خانواده  داغدار  هرمزگان ابراز  همدردی  می کنیم و برای شفای عاجل  مصدومان  دعا می کنیم .

 

نظری به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب برمسئله تربیت اشاره وآن را پشتوانه و دلگرمی بسیار خوبی برای آموزش و پرورش توصیف نمود .

 

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در مراحل مختلف اخذ رای اعتماد وزرای پیشنهادی از مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: دکتر روحانی در جلسه معرفی وزرا در 2 مرحله بر حمایت قاطع از وزیرآموزش و پرورش تاکید نمود و آموزش پرورش را به عنوان مهم ترین وزارتخانه معرفی کردند.

 

رئیس مرکز  اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: این موضوع قدرت چانه زنی آموزش و پرورش در بین وزارتخانه های دیگر را افزایش می دهد.

 

نظری نقطه پررنگ دولت دوازدهم را رای بالای مجلس شورای اسلامی به وزیرآموزش و پرورش دانست وافزود: نقطه قوت  روابط عمومی فعلی این است که کار اطلاع رسانی و زارتخانه ای را انجام می دهد که وزیرش از حمایت بالای مجلس ودولت برخوردار است و دراین خصوص وفاق و همدلی اصلاح طلبان، اصولگرایان و اعتدالگرایان در ارتباط با آموزش و پرورش ستودنی است

به اشتراک بگذارید :