26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۰۹:۴۳:۲۸
کد مطلب:  6wG1bmom
در راستای پروژه مهر صورت گرفت؛
نشست تخصصی مدیران مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران

نشست تخصصی مدیران مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،شورای معاونین و مدیران مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تسلیت حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان گفت: این حادثه بسیار مردم و به ویژه جامعه فرهنگیان ایران را متاثر و اندوهگین ساخت و امیدواریم که دیگر با چنین صحنه های دلخراشی در نظام آموزشی کشور روبرو نباشیم.

فولادوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای پروژه مهر، تاکید کرد: شما مدیران در خط مقدم نظام تعلیم و تربیت باید باتمام امکانات در جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن آیین بازگشایی مدارس تلاش نمایید.

وی افزود: باید به هدف اندیشید و در راستای خدمت به مردم و توسعه آموزش حتی از بی مهری ها و کم لطفی ها هم چشم پوشی کرد.

این مقام مسئول با اشاره به پایان یافتن زمان نقل و انتقالات ، تصریح کرد: باید با تلاشی مضاعف و اجرای قانون و دستورالعمل ها در ساماندهی نیروی انسانی کوشید تا هیچ کلاسی در مهرماه بدون معلم مواجه نگردد.

گفتنی است ، در این جلسه مدیران مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران به بحث و گفتگو پیرامون مسائل مربوط به پروژه مهر و مرتفع ساختن چالش های پیش رو پرداختند.

به اشتراک بگذارید :