11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۵:۰۰:۲۷
کد مطلب:  q5AhMEA2
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان در جلسه شورای اداری:
پیشرفت 80 درصدی مراحل ساخت 33 مرکز رفاهی فرهنگیان در خوزستان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: با تخصیص اعتبار و نظارت مداوم 33 مرکز رفاهی فرهنگیان خوزستانی 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سیروس خدادادی با بیان اینکه مهمترین چالش پیش روی آموزش و پرورش کشور، تنگناهای مالی است، اظهار کرد: آموزش و پرورش استان سالانه برای 220 هزار ساعت حق التدریس همکاران اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان اختصاص می دهد.

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته 150 میلیارد تومان وام صندوق ضروری به فرهنگیان استان اختصاص یافت، خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات گسترده و تنگناهای مالی، نگاه ویژه ای به خدمات رفاهی و تسهیلاتی فرهنگیان استان داریم. پیشرفت 80 درصدی 33 مرکز رفاهی فرهنگیان در سراسر استان از مهمترین اقدامات آموزش و پرورش استان برای پیگیری امور رفاهی فرهنگیان است.

 

خدادادی با اشاره به متمرکز شدن پرداخت های آموزش و پرورش به فرهنگیان استان، عنوان کرد: به بیش از 90 هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته در آموزش و پرورش خوزستان هر ماهه به صورت متمرکز و بدون هرگونه مشکلی حقوق پرداخت می شود. تمام تلاش ما این است که حقوق این عزیزان بدون هیچ گونه وقفه ای به حسابشان واریز شود.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: دو اولویت افزایش درآمدهای تخصصی و توسعه مراکز درمانی و رفاهی توسط معاونت پشتیبانی به جد دنبال می شود تا به امید خداوند شاهد برطرف شدن تنگناهای مالی و ارتقای کیفیت خدمات رفاهی به فرهنگیان عزیز در استان باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :