26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۹:۴۵:۰۰
کد مطلب:  iu4VZAwW
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران:
ساماندهی صحیح نیروی انسانی بهره وری در نظام تعلیم و تربیت است

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران از وضعیت سا ماندهی نیروهای انسانی در آموزش و پرورش ورامین بازدید بعمل آمورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران از وضعیت ساماندهی نیروی انسانی، ثبت نام دانش آموزان درسامانه سناد و پروژه مهر در ورامین بازدید به عمل آوردند.

حسین سنجری معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران ،ضمن تقدیر از تلاش مدیریت آموزش و پرورش ورامین در ساماندهی نیروی انسانی ،گفت: امروزه مدیریت اثربخش منابع انسانی در موفقیت سازمان نقش تعیین کننده ای دارد.

وی افزود : ساماندهی صحیح نیروی انسانی به عنوان یکی از ارکان تعالی نظام تعلیم و تربیت شناخته شده است و ساماندهی نیروی انسانی بهره وری در نظام تعلیم و تربیت است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران خاطر نشان کرد : . تا کنون اقدامات خوبی در خصوص ، سا ما ندهی سرباز معلمان ، بر نامه ریزی در جهت ثبت ابلاغ نیروهای ابتدایی و متوسطه  صورت گرفته است که امیدواریم با برنامه ریزی دقیق با کمترین مشکلات مواجه شویم .

 

گفتنی است ،در این جلسه امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین گزارشی اجمالی از وضعیت منطقه به ویژه ساماندهی نیروها در سه دوره تحصیلی را ارائه نمود.

 

به اشتراک بگذارید :