28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۹:۵۰:۱۱
کد مطلب:  11eJXdNS
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
اجرای قانون باید محور اصلی برنامه ها قرار گیرد

جلسه ی کارگروه واگذاری فعالیت های سوادآموزی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در سالن شورا شماره یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،در این جلسه که با هدف بررسی و پیگیری موضوعات مرتبط با برون سپاری فعالیت های سوادآموزی صورت پذیرفت، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید ، با تقویت نظارت و تعیین ناظر در هر بخش مربوطه برای اجرای برون سپاری فعالیت های سوادآموزی تفویض به مناطق صورت پذیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با بیان اینکه ،اجرای قانون باید محور اصلی برنامه ها قرار گیرد ، تاکید کرد: برگزاری مناقصه باعث سلامت کار، افزایش کیفیت و کاهش قیمت ها جهت ارائه خدمت می شود ونیاز به تدبیر لازم در این زمینه هست.

فولادوند با بیان اینکه این امر باعث انگیزه  و رقابت می شود ادامه داد: بخش خصوصی باید تقویت شود و در این مسیر باید تلاش های بیشتری صورت پذیرد.

این مقام مسئول با بیان این که فعالیت ها باید به مناطق تابع واگذار گردد ،تصریح کرد: در سال جدید ، الزاماً با انجام مناقصه فعالیت های سوادآموزی برون سپاری گردد و مناطق  با تشکیل کمیته واگذاری نحوه انتخاب موسسات، شاخص های امتیازدهی و شرایط مرتبط در انجام فعالیت ها را مد نظر قرار دهند.

 

به اشتراک بگذارید :