3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۹:۲۰:۴۸
کد مطلب:  LuAmnMcI
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
قهرمانی تیم والیبال بانوان کارکنان اداره استثنایی شهرستان های استان تهران

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از قهرمانی تیم والیبال بانوان کارکنان اداره استثنایی شهرستان های استان تهران در مسابقات کشوری کارکنان استثنایی کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: مسابقات ورزشی کشوری کارکنان استثنایی به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد و تیم والیبال  بانوان کارکنان استثنایی شهرستان های استان تهران موفق به کسب مقام قهرمانی گردید.

رحیم تصریح کرد: این دوره از رقابت های ورزشی کارکنان خانم استثنایی؛ در رشته های والیبال، تنیس روی میز و شطرنج به میزبانی شهر مشهد مقدس برگزار گردید و تیم والیبال شهرستان های استان تهران با اقتدار و 6 برد قاطع به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پایان کسب این موفقیت ها را به اعضای تیم، مربی و سرپرست، عوامل اجرایی و خانواده آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران تبریک گفت.

به اشتراک بگذارید :