23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۸:۳۶:۲۶
کد مطلب:  TwAP4eq1
همزمان با هفته دولت صورت گرفت :
کلنگ زنی دبستان خیر ساز مرحوم راسی در روستای جعفر آباد جوادآباد

مراسم کلنگ زنی دبستان حجر روستای جعفر آباد با حضور ، حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کل کشور، کیوانلو مدیر آموزش و پرورش جوادآباد ، ورثه مرحوم راسی وسایر مسئولین صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از جوادآباد ، حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه سازکل کشور ضمن تقدیر از تلاش مدیریت جوادآباد در جذب خیرین مدرسه ساز، اظهار داشت:امروزه در خیرینی همچون اکبر ابراهیمی هستند که بالای 1000 واحد آموزشی احداث نموده وآن را حسنه جاریه خود قرارداده است.

وی افزود: از فرزندان مرحوم راسی که اقدام به امر خداپسندانه مدرسه سازی نموده اند تقدیر می کنم و امیدوارم ،عمل آنها ادامه دار باشد.

در ادامه کیوانلو مدیر آموزش وپرورش جوادآباد  با اشاره به اینکه این منطقه رتبه اول مدارس فرسوده در استان را دارد ،گفت: نهضت مدرسه سازی امروز در این منطقه آغاز شده و تلاش بر این است تا با همت کل مجموعه آموزش وپرورش 4 آموزشگاه دیگر نیز توسط خیرین و کمیساریای عالی اتباع  احداث نماییم .

وی افزود :هر زمان که لازم باشد به دیدار خیرین می روم وایشان را ترغیب به احداث فضای آموزشی در این منطقه محروم وکم برخوردار خواهم نمود.

گفتنی است ، در پایان کلنگ زنی به دست فرزندان مرحوم راسی ومسئولین حاضر در جلسه به صورت نمادین انجام گردید .

به اشتراک بگذارید :