26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۷:۲۹:۳۲
کد مطلب:  g93LlIQs
تعليق اعزام اردوهاي دانش آموزي تا بازنگري مجدد شيوه نامه برگزاري اردوها و بازديدها ي دانش آموزي

وزارت آموزش و پرورش طي اطلاعيه اي از تدوين بازنگري شيوه نامه برگزاري اردو و بازديد دانش آموزي و تعليق اعزام گروه هاي دانش آموزي تا اطلاع ثانوي خبر داد .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، در اين اطلاعيه ضمن ابراز تأسف عميق از سانحه اخير واژگوني اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامي به اردوي تشكيلاتي سازمان دانش آموزي  ، اشاره شده است : يك تيم تخصصي ، ماموريت يافته است تا گزارشي از برگزاري و برنامه ريزي اعزام دانش آموزان به اردوي مذكور را به همراه علل و عوامل بروز حادثه مورد بررسي و اعلام نظر قرار دهد .

 

اين گزارش حاكيست ؛ در اين اطلاعيه يك كارگروه تخصصي نيز ماموريت يافته تا با مشاركت معاونت هاي مربوطه نسبت به بازنگري و اصلاح ضوابط و مقررات برگزاري اردوها و بازديدها با رويكرد افزايش ضريب  ايمني دانش آموزان در سفرهاي گروهي  ، حداكثر ظرف يك ماه آينده اقدام نمايد .

 

براساس اين گزارش ؛ در اين اطلاعيه مقرر شده است تا بازنگري شيوه نامه برگزاري اردوها و بازديد دانش آموزي و... تا زمان بررسي مجدد دستورالعمل مذكور ، اعزام دانش آموزان در شب ، جز  از طريق وسيله نقليه ريلي وهوايي ممنوع مي باشد.

به اشتراک بگذارید :