16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۱:۳۰:۲۸
کد مطلب:  SL83medR
برای دومین سال پیاپی;
آموزش و پرورش آذربایجانشرقی دستگاه برتر اجرایی جشنواره شهیدرجایی معرفی شد

بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از دستگاه های اجرایی استان، " آموزش و پرورش آذربایجان شرقی" برای دومین سال پیاپی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در سال 1395 حائز رتبه برتر در جشنواره شهید رجائی شناخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جشنواره شهید رجائی امروز شنبه 11 شهریور ماه ساعت 9 صبح در محل سالن همایش اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی برگزار و نتایج ارزیابی عملکرد 52 دستگاه استان اعلام شد.

بر اساس الگوها و شاخص های عملیاتی مدیریتی، اداره کل آموزش و پرورش استان در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی برای دومین سال متولی در سال 1395 نیز حائز رتبه برتر این جشنواره شد.

همچنین، بر اساس ارزیابی ستاد استانی جشنواره شهید رجایی در خصوص عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1395 با حضور 52 دستگاه اجرایی صورت گرفته بود 11 دستگاه حائز رتبه ی برتر شناخته شدند که 3 دستگاه در شاخص عمومی، 3 دستگاه در شاخص اختصاصی و 5 دستگاه در شاخص های عمومی و اختصاصی برترین دستگاه اجرایی معرفی شدند.

گفتنی است در انتهای این مراسم بهمراه سایر مسئولین دستگاههای برگزیده از مدیر کل آموزش و پرورش استان  به عنوان دستگاه‌ برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی این ارزیابی با اهدای لوح تقدیر از سوی استاندار آذربایجان شرقی تجلیل بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :