16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۳:۴۰:۴۲
کد مطلب:  6QkUgGy6
طی حکمی از سوی فرمانده سپاه عاشورا؛
مسئول جدید سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجانشرقی معرفی شد

پیش از ظهر امروز طی حکمی از سوی فرمانده سپاه عاشورا، سرهنگ پاسدار مسلم اورنگی بعنوان مسئول جدید سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجانشرقی معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ الیاس گل محمدزاده با تبریک فررسیدن روز عرفه وعید قربان گفت: شهید حججی و دیگر شهداء بایستی الگویی برای جوانان امروزی باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا تصریح کرد: تفکر سپاه منطبق با الگوهای انقلاب و الهام گرفته از اندیشه های ناب امام خمینی(ره)و مقام معظم رهبری مدظله العالی است.

وی با بیان اینکه امروز سپاه و آموزش و پرورش در فعالیت های پرورشی و فرهنگی همسو وهمانگی خوبی دارند، خاطرنشان ساخت: سپاه پاسداران از بدو تشکیل در پیشبرد و رساندن انقلاب اسلامی به اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده نقش بی بدیلی داشته است.

گلمحمدزاده با تاکید بر اینکه امروزه سپاه آماده پاسخگویی به هر نوع تجاوز دشمن است، افزود: اشراف راهبردی سپاه بر تحولات منطقه و جهان زیاد بوده و این امر همچون خاری در چشم دشمنان کوردل جمهوری اسلامی می باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا با بیان اینکه امروزه سپاه در جنگ سخت، نیمه سخت و نرم فعالیت چشمگیری ایفا می کند، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت بسیج چند میلیونی در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی ایران یکی از اولویت های اساسی این نهاد می باشد.

گل محمد زاده با تاکید بر اینکه امروزه سپاه هژمونی مستکبرین در منطقه را به چالش کشیده است، اذعان داشت: یکی دیگر از ماموریت های سپاه حمایت از ملت های مظلوم و نهضت های آزادی بخش در اقصی نقاط جهان در برابر سلطه مستکبرین است.

طاهر علمی در ادامه تصریح کرد: بسیج فرهنگیان همواره پشتیبان آموزش وپرورش در کارهای پرورشی، فرهنگی وهنری است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خاطر نشان ساخت: امروز دستگاه تعلیم وتربیت نیازمند همکاری سایر نهادها ازجمله سپاه پاسداران برای رسیدن به چشم انداز ترسیم شده است.

طاهر علمی در پایان با اهدای لوح سپاس مدیر کل آموزش وپرورش استان به مسئول سابق سازمان بسیج فرهنگیان استان از زحمات وی در دوران تصدی این پست قدردانی و برای وی در سایر مراحل زندگی آرزوی توفیق نمود.

شایان ذکر است که در پایان این جلسه از زحمات چندین ساله سرهنگ پاسدار رحیم حسن پور مسئول سابق سازمان بسیج فرهنگیان استان قدردانی و سرهنگ پاسدار مسلم اورنگی بعنوان مسئول جدید سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجانشرقی معرفی شد.

 

به اشتراک بگذارید :