22 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۲:۱۲:۳۶
کد مطلب:  x9CreMZX
در قالب پروژه های خیر ساز;
مدرسه سه کلاسه روستای سوطی کندوان افتتاح شد

مدرسه3 کلاسه خیر ساز روستای سوطی و چندین طرح عمرانی آموزش و پرورش منطقه کندوان در آخرین روز هفته ی دولت به بهره برداری رسیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از کندوان،  در این مراسم سینافر ضمن تبریک هفته دولت و تسلیت شهدای این هفته، شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز در فرآیند تعلیم و تربیت نقش موثری داشته و مشارکت آنان در امر مدرسه سازی درمنطقه کندوان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

رئیس آموزش وپرورش منطقه،  در ادامه با بیان اینکه این مدرسه دومین مدرسه ای است که در طول شش ماه اخیر افتتاح می شود افزود 6 مدرسه خیر ساز نیزهم اکنون در حال احداث می باشد که به یاری خداوند قصد داریم تا مهر ماه سال جاری این مدارس را به بهره برداری برسانیم.

وی تصریح کرد، مدرسه 3 کلاسه خیر سازروستای سوطی با هزینه ای بالغ بر یک میلیاردو ششصد میلیون ریال و بازیربنای 155مترمربع  توسط خانواده محترم دلیلی ساخته شده است و با ساخت این مدرسه زمینه تحصیل 42 دانش آموز در فضای مناسب فراهم خواهد شد.

 حصار کشی دیوار مدرسه روستای طرناب با هزینه ای بالغ بر 450میلیون ریال و نوسازی سیستم گرمایشی مدارس شبانه روزی سپیده کاشانی آونلیق و رسالت آرموداق با هزینه ای بالغ بر1/7میلیارد ریال از دیگر طرح های افتتاح شده آموزش وپرورش منطقه کندوان بود. 

 

به اشتراک بگذارید :