22 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۱:۵۳:۳۷
کد مطلب:  3Ft2A3Kw
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد:
اجرای سامانه هوشمند سرویس در 100مدرسه تبریز به صورت آزمایشی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال کلیه امور مربوط به سرویس مدارس بصورت آزمایشی در 100 مدرسه تبریز از طریق سامانه هوشمند انجام خواهد پذیرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی؛ صبح امروز کارگروه ماده 18 سرویس مدارس استان آذربایجانشرقی در دفتر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان تشکیل جلسه داد.

بهروز اصغری اردلانی در این نشست با اشاره به کار ابتکاری هوشمندسازی سرویس مدارس استان، تاکید کرد: این طرح به صورت آزمایشی امسال در تبریز و برای سال های آتی در مناطق اجرا می شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بر اولویت قرار دادن موضوع سرویس مدارس قبل از شروع سالتحصیلی متذکر شده و افزود: مصوبات در این خصوص ضرورت دارد جهت بررسی و تایید نهایی به شورای شهر و مراجع ذیربط ارسال شود.

وی خاطر نشان شد: امسال نزدیک به 100 مدرسه بعنوان پایلوت در بحث سامانه سرویس مدارس انتخاب شده است و این سیستم هوشمند به علت برخی مشکلات اینترنتی فعلا آزمایشی اجرا می شود.

اصغری در توضیح این سیستم هوشمند گفت: در این سامانه مسیر خانه تا مدرسه به صورت جی پی اس ترسیم شده و هزینه از این طریق برآورد و با اطلاع و توافق اولیا و شرکت به صورت سامانه ای پرداخت می شود.

معاون مدیر کل اموزش و پرورش استان با بیان اینکه کف قیمت سرویس در مسیرهای مختلف متفاوت خواهد بود، افزود: میزان افزایش نسبت به تورم هزینه گذاری شده و ابلاغ می شود.

اصغری اردلانی مزایای این طرح را امکان کنترل دانش اموز در مسیر خانه تا مدرسه و پرداخت به موقع الکترونیکی عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :