3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۳:۲۰:۱۶
کد مطلب:  X0Ex5WXz
مشاور عالی راهبردی مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی؛
کمبود فضاهای آموزشی در شهرجدید سهند یکی از دغدغه اصلی دستگاه تعلیم و تربیت استان است

باحضور مشاور عالی راهبردی مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی و مدیرآموزش و پرورش شهرستان اسکو، جلسه مدیران مدارس شهرجدید سهند با رویکرد ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی در محل سالن جلسات هنرستان فاطمه الزهرا سهند برگزار گردید

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از  اسکو؛ کامیار قهرمانی فر نماینده ویژه مدیرکل در شهرجدید سهند گفت: با توجه به افزایش بی رویه جمعیت دانش اموزی در شهر جدیدسهند، کمبود فضاهای آموزشی در این شهر به دغدغه اصلی دستگاه تعلیم و تربیت استان تبدیل شده است که با رهنمودهای مدیرکل، مساعدت دستگاه های خدمات رسان  و... بتوانیم در سالتحصیلی جدید پذیرایی دانش آموزان در روز اول مهر باشیم.

مشاور عالی راهبردی مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی افزودند: سه رویکرد اساسی تامین آرامش خاطر دانش آموزان درجهت ارتقاء انگیزه تحصیل ، تکریم شان و منزلت همکاران در جهت ارتقاء انگیزه تدریس را بسیارمهم  دانست که مورد تاکید مدیرکل می باشد.

قهرمانی فر تصریح کرد: با توانمند سازی مدیران و  نیروی انسانی در دستگاه تعلیم و تربیت می توانیم بربسیاری از مشکلات فائق آئیم.

یحیی نجابت درادامه گزارشی از وضعیت آموزشی و پرورشی، کمبود فضاهای آموزشی، ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی، افزایش بی رویه جمعیت دانش آموزی در شهر جدید سهند ، قبولین کنکور 96 ، ثبت نام دانش آموزان و ثبت در سامانه سناد و .... ارائه دادند.

قهرمانی فر نماینده ویژه اداره کل در امورات آموزشی و پرورشی شهرجدید سهند به همراه مدیرآموزش و پرورش اسکو از پروژ ه های آموزشی در حال احداث و مدارس شهرجدید سهند ( شهید مهدی باکری - شهیدحامد جوانی-دبیرستان سعدی ) بازدید بعمل آورد.

 شایان ذکر است که مشاورعالی راهبردی مدیرکل از نزدیک از روند ثبت نام دانش آموزان و ساماندهی فضاهای آموزشی و نیروی انسانی در شهر جدید سهند قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :