0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۰:۳۳:۴۲
کد مطلب:  iReIk29m
در سالن همایش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صورت گرفت؛
همایش تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان های استان تهران

به مناسبت هفته دولت ،همایش تجلیل از کارمندان نمونه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیر کل ، شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،روسای مناطق و همکاران فرهنگی در سالن همایش ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این جلسه عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از آنان  به عنوان دو معلم و دو مدیر ارزشمند یاد کرد که اخلاق و منش آنان باید سرلوحه کار ،کارمندان قرار گیرد.

در ادامه فولادوند با بیان دست آوردهای دولت تدبیر و امید ، و تلاش های ارزنده در جهت اعتلای ایران بزرگ اسلامی ، هفته دولت را به کلیه دولتمردان و همکاران تبریک گفت.

در ادامه این جلسه با حضور مدیر کل و شورای معاونین از تعداد 56 نفر از روسای منتخب ادارات داخلی ،روسای مناطق و کارشناسان برگزیده اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تقدیر گردید.

گفتنی است ،این جلسه که همراه با برنامه های شاد و متنوعی همراه بود به همت معاونت پشتیبانی وتوسعه مدیریت و همکاری معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :