25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۹:۱۶:۱۱
کد مطلب:  V7udMJAH
در معاونت سوادآموزی صورت پذیرفت؛
برگزاری نشست مشترك وهم اندیشی معاونت سواد آموزی با مدیریت حراست

نشست مشترك وهم اندیشی معاونت سواد آموزی بامدیریت حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان برگزار گردید .

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره كل آموزش وپرورش شهرستان تهران سعید شهریاری معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش واهمیت حراست در سوادآموزی گفت : ارمغان و وماحصل تلاش نیروهای حراست ،آرامش در رونداجرای امور معاونت سوادآموزی و آرامش خاطر برای كاركنان این حوزه می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه نیروهای حراست به عنوان یك پشتوانه موثر یاری رسان این معاونت می باشد ، تاکید کرد: نقش هشدار دهندگی واصلاح كننده حراست باعث جلوگیری از خسارات به قلب تشكیلات می شود.

 

شهریاری با تاکید بر اینکه حراست به عنوان چشم سازمان در جهت حفظ وصیانت از كاركنان ودارائی های سازمان قدم برمی دارد وباعث مراقبت ازسلامت همه اجزای سازمان می باشد، تصریح کرد: باید محورهای همكاری با اداره حراست گسترش یابد.

در ادامه محسن رزاقی مدیر حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاكید به برگزاری مستمر جلسات به شكل هدفمند ومشخص  اظهار داشت : این جلسات ، به شناخت بیشتر از واحدها وادارات داخلی، رفع موانع احتمالی موجود، بیان مشكلات و مطالبات موجود معاونت ها، تقویت ،شفافیت عملكرد و تبادل دانش وتجربه همکاران کمک خواهد کرد.   

 

رزاقی در ادامه به تشریح وضعیت كنونی وعملكرد معاونت سواد آموزی دراستان پرداخت.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :