26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۰۹:۰۳:۱۶
کد مطلب:  JEvDiClT
با حضور مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران،
نشست کارگروه ساماندهی پروژه مهر96 قرچک

کارگروه ساماندهی نیروی انسانی با حضور مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران،مدیر آموزش و پرورش قرچک ، شورای معاونین و دیگر اعضاء در محل سالن ثقلین آموزش و پرورش قرچک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قرچک،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: آموزش و پرورش قرچک  با تشکیل ستاد پروژه مهر و   کمیته های پنجگانه  تاييد صلاحیت مدیران  ، توجیه و تبلیغ و نظارت و ارزیابی عملکرد، سازماندهی نیروی انسانی، تعمیر و تجهیز با آمادگی کامل به اسقبال مهر ماه می رود.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و تشکیل جلسات متعدد کمیته برنامه ریزی و شورای معاونین با محوریت ساماندهی برای سال آتی نیز عملکرد مطلوبی در این زمینه خواهیم داشت.

 

نیکبخت با اشاره به اینکه قرچک به لحاظ تراکم دانش اموزی،متراکم ترین شهرستان در بین مناطق 21گانه استان تهران می باشد، تصریح کرد: با توجه به اینکه در 2سال گذشته در زمینه ثبت سناد دانش آموزی حائز رتبه برتر استانی بودیم،لذا برای حفظ جایگاه آموزش و پرور ش قرچک عزم همگانی همکاران و مسئولین این بخش مورد انتظار است.

 

شایان ذکر است در ابیتدای این جلسه بهروز مهری مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در راستای تبیین  دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی نکاتی ارائه نمود.

به اشتراک بگذارید :