24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۰۸:۳۵:۳۵
کد مطلب:  7TPfkR2c
انتصاب جوادمرتضي زاده به عنوان سرپرست معاونت سواد آموزي اداره كل
بازنشستگي جعفري معاون سواد آموزي اداره كل پس از 35 سال تلاش خستگي ناپذير

بازنشستگي جعفري معاون سواد آموزي اداره كل پس از 35 سال تلاش خستگي ناپذير انتصاب جوادمرتضي زاده به عنوان سرپرست معاونت سواد آموزي اداره كل

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش وپرورش شهر تهران با توجه به بازنشستگي آیت الله جعفري معاون سواد آموزي اداره كل جواد مرتضي زاده از جانب باقري مدير كل به عنوان سرپرست معاونت سواد آموزي منصوب شد .

بر اساس این گزارش در نشستي که با حضورعباسعلی باقري مديركل آموزش و پرورش شهر تهران و همكاران حوزه معاونت سواد آموزي برگزار گرديد، جعفري ضمن اشاره به آغاز فعاليتش در حوزه سواد آموزي كه بيش از سه دهه به طول انجاميد از زحمات همكاران خود در اداره كل و مناطق صميمانه تقدير و تشكر نمود و از آنان به جهت كوتاهي هاي صورت گرفته حلاليت طلبيد .

وي در ادامه گفت :تمام توفيقات در اين عرصه مرهون زحمات و تلاش شما همكاران خوب در اداره كل و مناطق بوده است كه اميدوارم مورد رضايت حق قرار گيرد .

وي همچنين چهار توصيه در پايان خدمت خود نسبت به همكاران داشت؛ همچنان در مسير سلامت در حوزه سواد آموزي قدم برداريد و هيچ چيز مانع از نظارت دقيق و به هنگام شما از كلاسها و امتحانات نباشد .اصل و اساس سواد آموزي را حفظ كنيد و در مسير اصلي به دور از حاشيه ها حركت كنيد .تجربه هاي گران سنگ در سواد آموزي كه در دوره هايي موفق بوده دليلي برتكرار آنها در شرايط كنوني با توجه به تغييرات صورت گرفته نيست ،براي تداوم در حوزه سواد آموزي نياز به نوآوري مي باشد .نقد برنامه هاي حاشيه محور كه اساس سواد آموزي را تهديد مي كند و انعكاس آن به مسئولان سازمان نهضت سواد آموزي .

وي همچنين  گفت : امروز علي رغم تو فيقات بسياري كه در سازمان سواد آموزي طي چند سال گذشته صورت گرفته همواره سواد آموزي تنها و غريب همچو ن قايقي در درياي مواج آموزش وپرورش درحركت است كه اميدوارم با حمايت ساير سازمانها اين نهاد به ساحل آرامش برسد .

جعفري در پايان از الطاف و محبت آقاي باقري مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نسبت به ايشان تشكر كرد و توفيق روز افزون براي آقاي باقري و همچنين آقاي مرتضي زاده سرپرست جديد معاونت سواد آموزي را از خداوند متعال مسئلت نمود .

در پايان مدير كل آموزش وپرورش شهر تهران، جعفري را  با 35 سال خدمت در اين حوزه ، نماد سواد آموزي در  تهران دانست  واز زحمات وتلاشهاي ايشان تقدير و تشكر نمود و ضمن آرزوي توفيق وسلامتي وتندرستي براي ايشان وخانواده محترمشان به رسم ياد بود لوح تقدير  كه مزين به كتاب كلام الله مجيد بود به ايشان اهداء نمود

به اشتراک بگذارید :