28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۰:۰۵:۰۰
کد مطلب:  LAFp3tzJ
معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:
فنی و حرفه ای به عنوان بازویی در کنار آموزش و پرورش است

نشست تخصصی روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران و روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن همایش آیت الله هاشمی رفسنجانی شهرستان های استان تهران برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دانش معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ، ضمن تبریک هفته دولت گفت: تربیت نیروی انسانی ماهر از اهداف اصلی دولت می باشد .

وی با اشاره به اینکه تولید زمانی موثر خواهد بود که از نیروی انسانی ماهر برخوردار باشد ، تاگید کرد: اشتغال زمانی ایجاد می شود که ما بتوانیم نیروی انسانی ماهری تربیت کنیم که مورد نیاز جامعه باشد .

دانش، تربیت نیروی انسانی که بتواند وارد چرخه اقتصاد و اشتغال شود را از عوامل اصلی کاهش آسیب های اجتماعی دانست و افزود: امروز دنیا به سمت آموزش های مهارتی پیش رفته است تا بتواند با بیکاری مبارزه کرده و بهره وری را درسطح  جامعه ارتقا بخشد.

معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: فنی و حرفه ای می تواند به عنوان بازویی در کنار آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی ماهر نقشی ارزنده ایفا نماید.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: هم افزایی بین دستگاهها و ارگان های کشور می تواند بسیاری از مشکلات در جامعه را مرتفع سازد که نیازمند همدلی همه مسئولین است .

 

 

به اشتراک بگذارید :