28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۰۹:۰۷:۳۵
کد مطلب:  fATJ89JH
مشاور وزير ومدير كل دفتر وزارتي آموزش و پرورش در آيين معارفه رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي:
روابط عمومي ها گوش شنوا و چشم بينا در بين مردم و سازمانها هستند

مشاور وزير و مديركل دفتر وزارتي آموزش وپرورش در آيين معارفه رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي، با اشاره به نقش مهم اطلاع رساني و اطلاع يابي در سازمان ها گفت: روابط عمومي ها گوش شنوا و چشم بينا به منظور تعامل دو سويه در بين مردم و سازمان ها به شمار مي روند .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، پيش از ظهر امروز مجتبي زيني وند درآيين معارفه رئيس جديد مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش كه در ساختمان شهيد رجايي برگزار شد، با تبريك هفته دولت، اظهاركرد: همه ما سرباز نظام جمهوري اسلامي هستيم و در هر پست و مقامي كه باشيم، بايد در مسير پيشرفت و تعالي كشور و عزت نظام جمهوري اسلامي ايران  تلاش كنيم .

 

زيني وند تصريح كرد: هر قدر روابط عمومي ها، اخبار را بيشتر وبهتر منعكس كند، رضايت مندي جامعه از عملكرد دولت بيشتر خواهد بود و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش بايد به تعامل بيشتر بين جامعه فرهنگيان و مسئولين حوزه هاي ستادي كمك كند.

 

مشاور وزير و مديركل دفتر وزارتي، روابط عمومي را بهترين جايگاهي دانست كه مي تواند منشأ اثروخدمات باشد و خاطرنشان كرد: خدا را شاكريم، وزير آموزش وپرورش فردي از بدنه فرهنگيان و داراي تجارب ارزنده در تمام قسمت هاي آموزش وپرورش است .

 

وي ضمن قدرداني از زحمات و خدمات عليرضا جدايي، ‌انتخاب مرتضي نظري را به عنوان رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، تجلي شعار جوانگرايي رئيس جمهور در دولت دوازدهم دانست وافزود: اميد مي رود اين مركز با حضور ايشان بيش از پيش در انعكاس خدمات آموزش و پرورش به مردم و مطالبات مردم به مسئولان موفق باشد.

به اشتراک بگذارید :