28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۰۹:۱۱:۵۵
کد مطلب:  rZ9oSkgl
رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان خبر داد :
برگزاری جلسه كارشناس مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق تابعه شهرستانهای استان تهران

رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان گفت: در راستای ایجاد هماهنگی، برنامه ریزی اثر بخش و كیفی به فعالیت های آموزشی در سال تحصیلی پیش رو ،جلسه كارشناس مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق تابعه شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

منوچهر پرنو رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: : جلسه كارشناس مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق تابعه شهرستانهای استان تهران به میزبانی هنرستان كاردانش علم و هنر منطقه شهریار و با حضور معاون آموزش متوسطه اداره كل ، مسئولان و كارشناسان   مناطق 21 گانه ، و  مسئولین و كارشناسان  آموزش فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل  برگزار گردید.

وی افزود : ساختار جدید آموزشی ، تحلیل چارچوب و جدول دروس، ارزشیابی مبتنی بر شایستگی ها ، آیین نامه های اجرایی ساختار جدید ، بخشنامه ها، چالش ها و امور جاری آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش از موارد مورد بحث در این جلسه بود.

پرنو برگزاری این قبیل جلسه ها را در كیفیت بخشی به آموزش و به روز رسانی اطلاعات مسئولان آموزش فنی و حرفه ای و كاردانش اثر گذار دانست و تصریح كرد :  با  به روز رسانی  معلومات  و دانش مسئولان و متصدیان امر آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش، با توجه به تغییرات ساختاری و محتوایی ،  مشكلات  و مسائل ناشی از عدم آگاهی در چگونگی مواجهه با این  چالش ها كاهش خواهد یافت.

           

شایان ذكر است جلسات مسئولان آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش، به شكل مستمرو حداقل یك جلسه در هر فصل  و در جهت هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص مسائل و  چالش های روز این آموزش ها برگزار می گردد.

 

 

به اشتراک بگذارید :